Dlaczego ta podróż jest szczególna??
Chcieliśmy tym razem umożliwić Wam wybranie się w podróż razem z nami. Zwykle dzienniki z wypraw zostawały tylko naszą pamiątką. Teraz dorośliśmy do tego, aby się nimi podzielić. Chcemy, by były inspiracją dla przyszłych pokoleń podróżników, ale przede wszystkim, by stały się oczami tych, którzy w odwiedzane przez nas miejsca wybrać się nie mogą. Wyprawie ma towarzyszyć akcja charytatywna. Zebrane fundusze chcemy przeznaczyć na wsparcie Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Wybraliśmy ośrodek związany z medycyną w związku ze świadomością znaczenia pracy na rzecz zdrowia
i życia. Wiemy jak ważne są środki finansowe na zakupienie potrzebnego sprzętu medycznego,
ale i na holistyczną pomoc rodzinom małych pacjentów. Mamy nadzieję, że tym razem zaplanowana przez nas podróż będzie miała na celu nie tylko odkrywanie, ale będzie jej towarzyszył równie ważny cel związany z pomocą najmłodszym.

Na czym ma polegać akcja??
Przesyłacie na specjalnie utworzone konto kwotę minimum 25 zł, część pieniędzy zostaje przeznaczona na zakupienie pocztówki z wybranego przez Was kraju i jej przesyłkę do Polski, pozostała część zostaje przekazana jako darowizna dla Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Razem z przelewem przesyłacie do nas e-mail z adresem, na który ma zostać przesłana kartka oraz nazwą kraju, z którego chcielibyście ją otrzymać. Każda pocztówka zostanie przez nas podbita specjalnym stemplem z logo wyprawy i własnoręcznie wypisana. Dodatkowo będziecie mogli śledzić naszą podróż poprzez oglądanie fotorelacji oraz czytanie dzienników zamieszczanych systematycznie na naszej stronie internetowej pod adresem www.raportzbezdrozy.pl, a także po zakończeniu wyprawy wziąć udział w jednej z organizowanych przez nas prelekcji. My ze swoje strony, poza przesyłaniem dla Was pocztówek z podróży, postaramy się, przy wsparciu sponsorów zakupić dla małych podopiecznych ośrodka upominki z wyjazdu.

Dlaczego pomagać razem z nami??
Nasza przygoda z podróżowaniem trwa już od jakiegoś czasu i trwać będzie na pewno całe nasze życie. Nowe wyzwania, zdobywanie, niejednokrotnie szczytów nie tylko górskich, ale i własnych możliwości, dają nam energię i siłę, tak samo dużą jak perspektywa pomagania przez realizację własnych pasji. Postarajmy się wspólnie wesprzeć tych, którym brakuje sił i zdrowia, by zwiększyć komfort ich życia, aby na ich twarzach na co dzień pojawiało się więcej uśmiechu. Satysfakcja sukcesu organizowanej przez nas akcji będzie dla nas na pewno motorem do kolejnych inicjatyw łączących wyprawy z ideą pomocy potrzebującym.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ AKCJI?
1. Zapoznaj się z Regulaminem Akcji Charytatywnej – ZOBACZ PLIK
2. Wybierz kraj z którego chciałbyś otrzymać pocztówkę z logo wyprawy ( Wenezuela, Kolumbia, Panama, Kostaryka, Ekwador, Peru, Chile).
3. Wpłać kwotę minimum 25 zł na podane w regulaminie konto, wskazując w tytule przelewu, że przekazywana kwota jest darowizną, wyszczególniając państwo, które wybrałeś oraz swoje dane teleadresowe potrzebne do wysyłki pocztówki.
4. Otrzymaj najbardziej oryginalną kartkę z podróży w swoim życiu, śledź naszą wyprawę na www.raportzbezdrozy.pl i uśmiechnij się szeroko, bo właśnie udało Ci się pomóc dzieciakom z Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera !!
Pamiętajcie, że razem możemy więcej!
* Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych ww. ośrodka medycznego.
** Udział w Akcji jest równoznaczny z akceptacją warunków zawartych w Regulaminie oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie do celów wysyłki pocztówek z podróży. (Zgodnie z.art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych)